costume.dk
Få eksklusiv hudpleje sammen med Costume
Oktobers 20 bedste budgetfund
Mød os på Facebook
Luksussporty
25 sorte budgetfund
20 med vinterblomster
Og nu vi er ved Anna Dello Russos kollektion for H&M har hun også lavet denne smukke halskæde med dekorativ magnetlås.
Halskæde fra Adr for H&M, 349 kr.
Næste »
Kenzos sweater med løvehovedet har været utrolig populær denne sæson og mange highstreetmærker har gjort kunsten efter med sweaters med dyremotiv.
Sweater fra Topshop, 399 kr.
Det er ikke svært at finde et par sko med leopardprint - det kan være sværere at finde et par anvendelige leopardprintet sko, der er cool. Dette opfylder disse!
Sko fra Zara, 559 kr.
Smukt fugleprint på fint pencilskirt, der er en stor tendens til efteråret - brug nederdelen sammen med en stor sweater og ankelstøvler med høj hæl.
Nederdel fra McQ Alexander McQueen hos Mytheresa, 1.640 kr.
5 nr. af Costume og et Karmameju sæt for kun 228,00 kr.
BESTIL
Forrige Næste
Bliv ferieklar med et sæt luksus trolleyer fra Samsonite til en værdi af 5.900 kroner
Bliv en velplejet sommerversion af dig selv med denne skønhedspakke til en værdi af 1.654 kroner
Få de seneste modenyheder og inspirerende shoppe- og skønhedstips i din inbox hver mandag, onsdag og fredag, hvis du tilmelder dig Costumes nyhedsbrev.
Afmeld?
Der er Northside i weekenden og Roskildefestival venter lige om hjørnet. Vi hjælper dig med at pakke tasken
Udsalget er så småt startet, og er du hurtigt ude, kan du få nogle virkelig lækre designervarer til gode priser