Slut med tøjkriser før alle julens fester. Costume har fundet 34 kjoler til dig, så du kan finde din favorit blandt kjoler med sus i skørtet, kjoler med pailletter, den lille sorte og mange flere kjoler. Se de flotte kjoler på de næste sider. Skrevet 18. november 2009 af Costume. Foto: Costume.dk

34 flotte festkjoler

Er du til den lille sorte, asymmetriske kjoler eller masser af farver? Find din favorit til julens fester

Slut med tøjkriser før alle julens fester. Costume har fundet 34 kjoler til dig, så du kan finde din favorit blandt kjoler med sus i skørtet, kjoler med pailletter, den lille sorte og mange flere kjoler. Se de flotte kjoler på de næste sider.

Næste »

Læs mere fra: kjoler, vintermode 2009, party

3 nr. + Lancôme mascara for 119,00 kr.
+ 49,00 kr. i porto og eksp. I alt 168,00 kr.
SPAR: 265,85 kr. BESTIL

Skriv en kommentar

Før vi gemmer denne kommentar, hvem er du?

Bemærk at hvis du sender din kommentar som gæst, vil du modtage en e-mail med et aktiverings-link.
Din kommentar vil ikke blive vist her på siden, før du har klikket på dette link.

Log ind med din Facebook konto

Klik på knappen herunder, for at fortsætte:

Opret profil

Mindst 3 bogstaver, uden mellemrum og ingen æ, ø og å
Dit rigtige navn vil ikke blive vist.

Vi behandler dig ordentligt!

Din email-adresse vil aldrig nogensinde blive givet videre til andre og vi kunne aldrig finde på at sende dig email, du ikke har bedt om.

Hvad er næste skridt?

Efter du har klikket 'Opret' vil du modtage en mail med dine login informationer.


Abonnér på COSTUME.DK Se alle tilbud