Her skal du shoppe i New York

Mille skal snart gå rundt og shoppe i de selv samme gader som Carrie i Sex and the City. Mille skal snart gå rundt og shoppe i de selv samme gader som Carrie i Sex and the City.
Skrevet 30. juni 2010 af Miss Costume. Foto: Costume.dk

Mille er så heldig at skulle til New York i sommerferien. Miss Costume giver hende tips til, hvor hun skal shoppe

Læs mere fra: new york

Hej Miss Costume

Jeg skal til New York på sommerferie lige om lidt. Men jeg ved ikke, hvor jeg skal shoppe og spise. Har du nogle gode tips?

Venlig hilsen Mille

Kære Mille

Tak for din mail. Hvor er du heldig at skulle på ferie til New York. Skønt for dig.Vi har på Costume lavet flere rejseguides til New York - blandt andet en stor guide til byen område for område. Se den lige her. Vi har også lavet 4 fashionistaers guide til New York, som du kan se lige her. Vi har endnu flere shoppetips til New York her.

Husk, at vi har rejseguides til mange storbyer som London, Paris og Berlin på Costume.dk/rejseguides.

Jeg håber, du får en fantastisk ferie.

Kærlig hilsen Miss Costume

Skriv til miss@costume.dk

Læs flere svar fra Miss Costume - klik her.

3 nr. + Lancôme mascara for 119,00 kr.
+ 49,00 kr. i porto og eksp. I alt 168,00 kr.
SPAR: 265,85 kr. BESTIL

Skriv en kommentar

Før vi gemmer denne kommentar, hvem er du?

Bemærk at hvis du sender din kommentar som gæst, vil du modtage en e-mail med et aktiverings-link.
Din kommentar vil ikke blive vist her på siden, før du har klikket på dette link.

Log ind med din Facebook konto

Klik på knappen herunder, for at fortsætte:

Opret profil

Mindst 3 bogstaver, uden mellemrum og ingen æ, ø og å
Dit rigtige navn vil ikke blive vist.

Vi behandler dig ordentligt!

Din email-adresse vil aldrig nogensinde blive givet videre til andre og vi kunne aldrig finde på at sende dig email, du ikke har bedt om.

Hvad er næste skridt?

Efter du har klikket 'Opret' vil du modtage en mail med dine login informationer.

Relaterede

Mest læste


Abonnér på COSTUME.DK Se alle tilbud