© Jordan

Vind shop amok oplevelse

I forbindelse med relanceringen af Jordan Individual serien udlodder Jordan nu en spændende shop amok oplevelse til en heldig vinder

Badeværelset er blevet det nye hot-spot i boligen, og vi kaster flere penge end nogensinde før efter vores "velvære-rum", hvor vi lader batterierne op og forkæler os selv.

Derfor er det naturligvis ikke uden betydning, hvordan de forskellige remedier på badeværelset tager sig ud , og det gælder, hvad end der er tale om toiletspanden, sæbedispenseren eller tandbørsten. Desværre er de fleste tandbørster mere praktiske, end de er flotte, og det kan være svært at finde en tandbørste, som er pæn at have stående fremme - det vil Jordan gøre noget ved!

Jordan relancerer nu serien Jordan Individual med nye, stilrene designtandbørster i samarbejde med tre anerkendte designere: svenske Karin Mannerstål, der bl.a. har designet for Ikea, den industrielle, hollandske designer Tom Boontje og danske Susanne Schjerning, der er kendt for sine kreative og lækre puder, duge og sengetøj inspireret af naturen.

I den forbindelse har du nu muligheden for at vinde en fantastisk shop amok oplevelse, hvor du, sammen med en personlig shopper, får 20.000 kroner at shoppe mode for! Alt du skal gøre er at stemme på dit favorit tandbørste-design, og så er du med i konkurrencen.

Deltag i konkurrencen her.