Our website does not support Internet Explorer.

To get the best experience on our website and of our content, please use a more modern browser like Edge, Chrome, Safari or similar.

© costume.dk

Costume Living

Costume Living er dit nye eksklusive magasin om design og interiør.

Det får du:

  • Danske og internationale boligreportager fra smukke og inspirerende hjem.
  • Unik trendrapport med sæsonens vigtigste tendenser inden for farver, materialer, møbler og tilbehør.
  • Modehusenes Home Collections - læs om nyheder fra bl.a. Hermes, Diesel og Versace.
  • Forårets 'must-haves' - nyheder direkte fra verdens førende designmesser.
  • Rejseguides.

Costume Living 5 er på gaden den 4. september 2014.

Hjælp os med at gøre Costume Living endnu bedre ved at svare på dette korte spørgeskema om magasinet.

KONTAKT

REDAKTION OG ANNONCESALG
Benjamin Media A/S
Finsensvej 6D
2000 Frederiksberg
Telefon 7022 0255 Telefax 7022 0256
info@costumeliving.dk

CHEFREDAKTØRER
Rikke Christensen, rikkec@benjamin.dkErik Rimmer, erikr@bobedre.dk

MEDREDAKTØR
Charlotte Ravnholt, charlotter@bobedre.dk

JOURNALISTER
Jakob L. Falhof, jakobf@bobedre.dkMette Nexmand, metten@bobedre.dkKasper Foged Rasmussen, kasperfr@bobedre.dk

ARTDIRECTORS
Mary Jo Hau, maryjh@bobedre.dk (ansvarshavende)
Stine Kirchheiner, stine@bobedre.dk
PRODUKTION

Annette Egebo Nielsen, annetteen@bobedre.dk

WEBREDAKTØR
Randi Rix, randir@bobedre.dk

ANNONCESALG
Henrik Mader, henrikm@benjamin.dk

ANNONCEPRODUKTION
Therese Gunni, thereseg@benjamin.dk

ANSVARSHAVENDE REDAKTØR
Niels Jespersen, adm. dir.

Mere om Living? Få Costumes nyhedsbrev